Buto išvalymas po išsikraustymo Vilniuje

Namų valymas po išsikraustymo ar prieš įsikeliant

Išsikraustant iš buto kyla nemažai problemų, trūksta laiko. Jeigu esate nuomininkai ir norite palikti tvarkingus namus buto šeimininkams, tuomet užsisakykite buto sutvarkymą po nuomininkų. Jeigu ruošiatės įsikelti į naujus namus, jums taip pat puikiai tiks ši paslauga, kad galėtumėte niekuo papildomai nesirūpinti. Namai bus pilnai paruošti gyventi. Svarbu! Jeigu norite generalinio valymo namui, tai fiksuotos kainos nėra. Fiksuotos generalinio tvarkymo kainos galioja tik butų valymui. Tokiu atveju reikia užsisakyti vienkartinį tvarkymą su papildomomis paslaugomis.

Pasinaudokite pavasario nuolaidomis Generalinio Valymo paslaugoms! Nuolaidas, paslaugų kainas ir laisvus laikus rasite kainų skaičiuoklėje.
Kas konkrečiai įeina į generalinį sutvarkymą po išsikraustymo? Generalinio tvarkymo metu daugiausiai dėmesio skiriama virtuvės ir vonios/wc zonoms. Virtuvėje išvalomi visi išoriniai paviršiai ir stalviršiai, išvalomas visų spintelių vidus, nuvalomos dulkės nuo elektros prietaisų. Taip pat išvaloma kaitlentė (arba dujinė/elektrinė viryklė), orkaitės vidus, gartraukis, šaldytuvo vidus, išplaunama kriauklė, nuvalomas ir išblizgintamas vandens maišytuvas ("kranas"), taip pat šviestuvas(-ai), ventiliacijos grotelės ir kitos elementarios detalės. Vonioje išvaloma vonia ar dušo kabina, stiklai, pertvaros ir kiti elementai bei jie nukalkinami. Pilnai išvalomas unitazas ir jo komponentai.Nukalkinama kriauklė ir vandens maišytuvai (kranai). Visame vonios kambaryje išvalomos ir nukalkinamos plytelės ir kiti kalkėti paviršiai, išvalomos spintelės ir jų vidus. Kambariuose nušluostomos dulkės nuo visų paviršių, nuvalomos durys, šviestuvai, elektros prietaisai, jungikliai ir nešvarumai aplink juos (esant galimybei). Taip pat nušluostomi baldai, išvalomos vitrinos, išblizginami veidrodžiai ir kiti namų apyvokos daiktai, nuvalomi plintusai ir palangės, išsiurbiamos ir išplaunamos grindys. Visuose kambariuose išvalomi langai iš vidaus ir išorės (jei nėra neatsidarančių ar sunkiai prieinamų langų), išvalomi langų rėmai, jų vidinės ertmės.
Paslaugos, kurias galima užsakyti papildomai: Stiklinto balkono valymas - 2 Eur/m2 skaičiuojant iš abiejų pusių Terasos valymas - 12 eur/val Sofos cheminis valymas - 50 eur Kampo cheminis valymas - 55 eur Čiužinio vienviečio cheminis valymas - 30 eur Čiužinio dviviečio cheminis valymas - 50 eur Kėdės cheminis valymas - 5-10 eur Kilimo cheminis valymas 6-10 Eur/m2 (priklausomai nuo užterštumo) Taip pat galime atlikti smulkius santechnikos ir elektros instaliacijos remonto darbus.

Sužinokite kainą ir užsisakykite

Užduokite klausimą