Dezinfekcinis valymas Vilniuje | Vienkartinis buto valymas

Buto išvalymas, jo kaina ir kita informacija (valymo paslaugos Vilniuje)

Dezinfekcinė buto išvalymo paslauga jums! Vienkartinio dezinfekcinio tvarkymo metu bus išvalomi ir dezinfekuojami visi išoriniai paviršiai, bus išplautos, išsiurbtos ir dezinfekuotos grindys, išvalytas vonios kambarys bei virtuvė. Jeigu reikės papildomai bus išvalytas šaldytuvo ir orkaitės vidus. Vienkartinio tvarkymo metu didžiausias dėmesys skiriamas virtuvės ir vonios zonoms.

Kaip užsisakyti buto sutvarkymo paslaugą?

Užsisakyti buto tvarkymo paslaugą galima užpildžius apačioje esančią formą, kurioje nurodykite buto plotą, kambarių skaičių. Jeigu domins papildomos paslaugos, nurodykite kokios. Taip pat nurodykite koks tvarkymas domina. Jums tereikia turėti šluotą grindims plauti ir siurblį, visomis kitomis priemonėmis pasirūpinsiu aš!

Užsisakyti paslaugą taip pat galite telefonu: 8 670 38867 arba el. paštu: brigita@mud.lt

Darbai kurie bus atlikti, butų tvarkymo metu: - Svetainės ir miegamojo sutvarkymas (išvalomos dulkės nuo baldų, paveikslų, lempų, jungtukų, išsiurbiamos ir išplaunamos grindys). - San. mazgų išvalymas (išvalomas dušas, vonia, kriauklės, unitazas, išblizginami veidrodžiai, nuvalomos plytelės, išvalomos dulkės, išsiurbiamos ir išplaunamos grindys). - Virtuvės tvarkymas (nuvalomi visi stalviršiai ir dulkės nuo visų paviršių, išvalomas viryklės ir orkaitės išorinis paviršius, išvaloma sienlė prie viryklės, išvaloma kriauklė ir išblizginamas maišytuvas, išsiurbiamos ir išplaunamos grindys). -Papildomai valant paviršius, jie ne tik nuvalomi, bet ir dezinfekuojami.
Užsisakant butų tvarkymo paslaugą, papildomai galite užsisakyti: Patalynės keitimas Orkaitės vidaus valymas Šaldytuvo vidaus valymas Mikrobangų krosnelės vidaus valymas Spintelių vidaus valymas Langų valymas

Sužinokite kainą ir užsisakykite

Užduokite klausimą